Listopad 2016

♦Help♦

25. listopadu 2016 v 12:41 | andrewgarfielddaily
Zdravím
Tento článek, se netýká Andrewa, ale mě. Mám takové větší dilema :DDD
V podstatě nevím, jakou zvolit barvu vlasů. Někdy ke konci prosince, bych se chtěla nechat obarvit. Má poslední barva byla zrzavá, nyní je z toho takoví mišmaš (zrzavá s pár blond proužků)Byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili, jakou mám zvolit barvu. Do komentáře mi napište, která barva se vám líbí nejvíce.

Hacksaw Ridge - 4 fotky

25. listopadu 2016 v 12:04 | andrewgarfielddaily |  Projects

Kino - Hacksaw Ridge:Zrození hrdiny

13. listopadu 2016 v 10:04 | andrewgarfielddaily

Jakmile jsem poprvé uviděla trailer na tento film, okamžitě jsem věděla, že ho musím vidět.Byla jsem moc ráda, když mi táta řekl, abych se podívala na program kina. Jakmile jsem tam uviděla Hacksaw Ridge, měla jsem jasno. Takže jsme včera s rodiči a mladším bratrem, na tento film jeli. Nejvíce jsem měla strach, že bude plno, ale naštěstí byla první řada volná a film byl s titulky, které byly pomalé, takže se to krásně četlo. Co mě dokáže pořádně vytořit, je milion reklam, které musím člověk přetrpět. Jakmile film začal byla jsem Happy. Nebudu tady vyzrazovat děj filmu, jediné, co řeknu, že se mi film nehorázně líbil, no spíše jsem se do toho zamilovala :DDD ono se není čemu divit, když miluji válečné a historické filmy. Budu moc ráda, když mi sdělíte vaše dojmy z filmu :)

♦News♦

11. listopadu 2016 v 10:51 | andrewgarfielddaily


Včera 10.listopadu měl Premiéru válečný film Hacksaw:Ridge ♥
Doufám, že se na tento film, na který jsem se nehorázně těšila, dostanu do kina.
Přidám ještě pár trailerů na osvěžení paměti :DD

♦Vysvětlení + co bude s blogem♦

5. listopadu 2016 v 10:20 | andrewgarfielddaily |  Ostatní

Zdravím Vás
Nejprve bych se chtěla moc omluvit, že jsem blog zanedbávala a, že jsem neobíhala. Teď už, ale k vysvětlení. 27. Srpna mě začala bolet děsně tvář a já si myslela, že to bude od zubu. Takže jsem si na začátku září došla k zubaři. Zubařka mě poslala k doktorovi, a ten mě poslal na rentgen. Tam se zjistilo, že je vše v pořádku, ale mě to pořád děsně bolelo. Takže jsem šla opět k zubaři a opět jsem byla poslána k doktorovi.
Doktor mě poslal na ORL, kde se zjistilo, že je to od zubu, a že mám zánět dutiny ústní. Dostala jsem antibiotika, která bohužel moc nezabírala. Po dobrání jsem šla k zubaři, zubařka mě poslala k jinému zubaři, takže jsem musela opět něco řešit. Když jsem se tam objednávala, tak z mého výkladu, tomu moc nerozuměli, takže sestřička musela zavolat mé zubařce, aby se domluvili. Ten zubař, který mě měl vyšetřit, potřeboval snímek, takže jsem ke své zubařce, aby mi udělali rentgen. Stále mě to bolelo, ale bolelo mě to čím dál tím více. Další týden, j sem se snažila dovolat tomu zubaři, ale nikdo to nebral.
Takže jsem nakonec volala své zubařce, a tam mi řekli, že tam mám zajít. Oba zubaři si myslí, že to není od zubu, že žádný zánět nemám. Vypadá to, že budu muset znovu na ORL a domluvit se na objednání CT. Bohužel mě to pořád dost bolí, a docela se bojím, co to nakonec bude. Jen, aby to nebylo nakonec něco dost vážného. Ještě mám navíc rýmu a nejspíše nastydlý močový měchýř.
Další věc je škola, jak pořád chybím, tak mám pak špatné známky a občas, ani to netuším, co zrovna probírají. Určitě nechci s blogem skončit, ale vypadá to, že tady v listopadu moc nebudu. Ještě dnes oběhnu AFF, a pak si dám menší pauzu, než se to všechno vyřeší. Na Štědrý den mám v plánu sepsat článek, jak probíhal můj den a co jsem dostala.