Prosinec 2016

MERRY CHRISTMAS

24. prosince 2016 v 8:44 | andrewgarfielddaily
(šablona:by Andie)
Zdravím, původně jsem měla v plánu, že napíši mnohem delší článek, než nyní. Měla jsem ho psát někdy kolem 20h, s tím, že tam připíši, jak probíhal můj Štědrý den, a co jsem dostala.
Chtěla bych vám moc poděkovat, za to, že navštěvujete můj blog.
Vlastně je to poprvé, co jsem blog, hned po třech měsících nesmazala. Vypadá to, že jsem konečně našla někoho, o kom mě baví blogovat. Abych to moc neprodlužovala, tak vám všem přeji krásné Vánoce :)

♥Nový Layout♥

24. prosince 2016 v 8:28 | andrewgarfielddaily

Zdravím,
jak už jste si mnozí všimli, tak na blogu je opět nový layout, od skvělé Kate.
Poslední dobou se mi začali líbit černobílé fotografie, ani nevím proč :DDD
Layout se mi neskutečně moc líbí ♥

WEBSITE

23. prosince 2016 v 15:28 | andrewgarfielddaily


WANNA BE - Chceš se spřátelit?
PAST LAYOUTS - Předešlé layouty
SITE INFO - Onámení, které se týká blogu
LINK ME - Ikony blogu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Již brzy doplním

♥New Stills - Andrew Garfield(Silence)♥

21. prosince 2016 v 10:02 | andrewgarfielddaily |  Projects
Conversations with HACKSAW RIDGE

19. prosince 2016 v 7:48 | andrewgarfielddaily |  Projects


Go Behind the Scenes of Hacksaw Ridge (2016)

11. prosince 2016 v 7:48 | andrewgarfielddaily

Andrew Garfield for The Hollywood Reporter

11. prosince 2016 v 7:44 | andrewgarfielddaily |  Andrew GarfieldSpiderman is in the dining room

11. prosince 2016 v 7:19 | andrewgarfielddaily |  Ostatní
Zdravím, opět přináším nějaký ten článek. Za překlad se omlouvám, je to z Google překladače :D

V listopadu 2014 jsem byl uvedení mého obilovin misku na vozíku na konci (tiché) Snídaně v St Beuno let, kdy Ben, asistent Chef, přitočil ke mně, sklonil hlavu k jednomu z retreatants a zašeptal: "Otče Roger je, že Spiderman v jídelně? "" nikomu to neříkej, Bene! "zněla odpověď.

Andrew Garfield, hvězda dvou Spiderman filmů, vedlejší mužský herecký výkon v "The Social Network" a vedení v Scorseseho novém dramatu "Silence", byl rezervován do St Beuno je v podmínkách přísného utajení.

Za účelem přípravy pro jeho roli jako jezuitský kněz, který cestuje do Japonska na konci 16. století, aby našel svého mentora, který Proslýchá se, že apostatised, Andrew Garfield se pustil do Duchovních cvičení v každodenním životě pod vedením jezuitského spisovatele Fr James Martin.

Garfield, který byl vychován v Anglii, byl kvůli navštívit Velkou Británii a zeptal se, jestli by mohl zažít tichý útočiště v přípravě na jeho roli v "Silence". I řádně obdržela žádost od dona Martina dotazem, zda by mohl přijít inkognito na St Beuno je po dobu jednoho týdne. Několik zaměstnanců byli informováni a vázány mlčenlivostí, a byl rezervován v pod pseudonymem Jonathan Jokovic.

Krátce nato se jeho Silence co-star Adam Driver, který vzal hlavní roli Kylo Ren v "Star Wars - Síla probouzí", slyšel, že Garfield přichází na tichém ústraní a zeptal se, jestli by mohl jít taky. Adam také letěl přes ze Států do St Beuno je na pětidenní ustoupit.

Oba z nich ztratit významné množství váhy pro jejich role a byli na speciální diety, takže jeden z těch "v obraze" byl Sam, našeho šéfkuchaře. Sam, který je za normálních okolností muž mála slov, byl bez sebe, když uslyšel, že Spiderman se blíží ke St Beuno je, a nikdy jsem ho neviděl tak nadšený, jako když jsem vzal Andrew Garfield se s ním setkat. "Nemůžu uvěřit, že jsem dostal Spiderman v mé kuchyni!" Řekl.

Na rozdíl od Bena, většina z těch, na ústupu v St Beuno je v listopadu 2014 nejspíš neviděl Spiderman filmy nebo nejnovější "Star Wars", a nevěděli, že oni byli stravování v tichosti vedle celebrit retreatants! Ale Ben se podaří získat selfie s Andrewem Garfieldem předtím, než odešel. (zdorj:andrewgarfielddaily.tumbrl.com)


Amy Adams & Andrew Garfield - Actors on Actors

4. prosince 2016 v 12:04 | andrewgarfielddaily

Silence first poster

4. prosince 2016 v 8:54 | andrewgarfielddaily
Silence Official Trailer(2016)

4. prosince 2016 v 8:38 | andrewgarfielddaily
Opět se hlasím s novým článkem, no spíše se jedná jen o trailer :DDD