Spiderman is in the dining room

11. prosince 2016 v 7:19 | andrewgarfielddaily |  Ostatní
Zdravím, opět přináším nějaký ten článek. Za překlad se omlouvám, je to z Google překladače :D

V listopadu 2014 jsem byl uvedení mého obilovin misku na vozíku na konci (tiché) Snídaně v St Beuno let, kdy Ben, asistent Chef, přitočil ke mně, sklonil hlavu k jednomu z retreatants a zašeptal: "Otče Roger je, že Spiderman v jídelně? "" nikomu to neříkej, Bene! "zněla odpověď.

Andrew Garfield, hvězda dvou Spiderman filmů, vedlejší mužský herecký výkon v "The Social Network" a vedení v Scorseseho novém dramatu "Silence", byl rezervován do St Beuno je v podmínkách přísného utajení.

Za účelem přípravy pro jeho roli jako jezuitský kněz, který cestuje do Japonska na konci 16. století, aby našel svého mentora, který Proslýchá se, že apostatised, Andrew Garfield se pustil do Duchovních cvičení v každodenním životě pod vedením jezuitského spisovatele Fr James Martin.

Garfield, který byl vychován v Anglii, byl kvůli navštívit Velkou Británii a zeptal se, jestli by mohl zažít tichý útočiště v přípravě na jeho roli v "Silence". I řádně obdržela žádost od dona Martina dotazem, zda by mohl přijít inkognito na St Beuno je po dobu jednoho týdne. Několik zaměstnanců byli informováni a vázány mlčenlivostí, a byl rezervován v pod pseudonymem Jonathan Jokovic.

Krátce nato se jeho Silence co-star Adam Driver, který vzal hlavní roli Kylo Ren v "Star Wars - Síla probouzí", slyšel, že Garfield přichází na tichém ústraní a zeptal se, jestli by mohl jít taky. Adam také letěl přes ze Států do St Beuno je na pětidenní ustoupit.

Oba z nich ztratit významné množství váhy pro jejich role a byli na speciální diety, takže jeden z těch "v obraze" byl Sam, našeho šéfkuchaře. Sam, který je za normálních okolností muž mála slov, byl bez sebe, když uslyšel, že Spiderman se blíží ke St Beuno je, a nikdy jsem ho neviděl tak nadšený, jako když jsem vzal Andrew Garfield se s ním setkat. "Nemůžu uvěřit, že jsem dostal Spiderman v mé kuchyni!" Řekl.

Na rozdíl od Bena, většina z těch, na ústupu v St Beuno je v listopadu 2014 nejspíš neviděl Spiderman filmy nebo nejnovější "Star Wars", a nevěděli, že oni byli stravování v tichosti vedle celebrit retreatants! Ale Ben se podaří získat selfie s Andrewem Garfieldem předtím, než odešel. (zdorj:andrewgarfielddaily.tumbrl.com)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama