Andrew Garfield Has Already Given His Oscar Acceptance Speech

28. února 2017 v 16:43 | andrewgarfielddaily
Anglický herec, který je v současné době v Londýně připravují na běh Andělé v Americe, mluvil s THR o jeho nonaudition za Gibson, jeho paradoxní afinitou pro válečné filmy a Mahátmy Gándhího a děkovné řeči Oscar že už dal.

Jaké bylo vaše první setkání s Gibsonem jako?

Bylo to spíš o nás poznávání jeden druhého. Nemá konkurz lidi, teď. Myslí si, že je to krutý a neobvyklý trest herci - což, myslím, že herci by se souhlasit. On je tak instinktivní o všem, a tak se může cítit v případě, že osoba má právo vlastnosti hrát roli.

Když poprvé četl scénář, viděl jsi nějaké okamžité podobnosti mezi vámi a Doss?

Já nevím, jestli tam bylo hodně podobností. Bylo to věci, které jsem toužil být víc jsem si, že jsem viděl v něm. Vždycky jsem miloval válečných filmů. Fascinuje mě násilím, které člověk k bližnímu. Skutečnost, že byl člověk míru uprostřed strašlivé války - Zajímal jsem se o to.

Tam, kde to má zájem pochází?

Když jsem byl dítě, pochopil jsem vlastní kapacitu pro násilí a schopnost ublížit jinou lidskou bytost. Všechny moje experimentování s násilím se stalo s mým bratrem - starší bratr naštěstí, takže jsem nebyl schopen ho tak moc bolet. Ale můj bože, chtěla jsem, stejně jako bratři dělat. Myslím, že je podivně vrozená věc u mladých chlapců, zejména bratři. Nemohu mluvit pro mladé dívky. Poté, co jsem pochopil svou vlastní schopnost dělat škody na zdraví, jsem zjistil, o Mahátmy Gándhího a byl vypracován k němu, ještě předtím, než jsem byl teenager. Myslím, že podíly na Desmond určité vlastnosti, které Gandhi ztělesněný, tak to bylo spíše o touze znát pacifista v sobě.

Jaký byl tvrdý scéna střílet?

Bylo to všechno dost drsný. Tam byla scéna, která byla velmi intimní chvíle uprostřed naprostého chaosu - když Desmond si uvědomuje, že ztratil svou bibli poté, co mu nohy vyhodit do povětří, a on byl injekčně s morfinem. Bylo to těžké, museli hrát na morfinu hit, a jste v šoku, a ty jsou zcela mimo kontrolu, protože jste na nosítkách. Pak tam jsou výbuchy děje všude kolem vás, bahno létající do očí, úst a nosu, zatímco vy se snaží komunikovat intimní touhu po nejdůležitější věc ve svém životě, ale také nemůže mluvit.

Protože je to vaše první nominace, má někdo natáhl ruku, aby Vám nabídnout nějakou radu?

Cítím se v pořádku o tom, podivně. Tam bylo něco absurdní o tom. Akademie Awards jsou něco, co stavy větší než život. Jsou v jejich rozsahu, takže epos, který tam je něco abstraktní o nich. Takže představa, že bych být zahrnuty, v žádném případě, je velmi absurdní věc.

Jste zpátky v práci nacvičuje pro hru právě teď, takže jste dokonce mít šanci oslavit svou kandidaturu?

Oslavil jsem s některými z mých nejbližších přátel, z nichž některé jsem studovala herectví se tady v Londýně. Všichni jsme stále říkat, "Dostali jsme nominováni na Oscara, ještě dnes." Cítila to, jako by to byli my, na rozdíl to byl já, a že se cítím lépe. Mohl jsem ho zpracovat.

Nikdy neříkej nikdy, ale nevěřím, že budu muset jít tam a vytvořte svého děkovné řeči tentokrát, tak to bylo hezké mít možnost být s přáteli, a moje rodina, agenti a publicista - vše lidé, kteří mě a koho podporované podporuji. A to mi umožnilo dát poděkování všem lidem v mém životě, které mi umožnilo být součástí těchto pěti mužů v mé kategorii. A já jsem teď dobře. To stačilo. Musím udělat přijatý projev ke svým přátelům a rodině, aniž by ve skutečnosti vyhrál.
(přeloženo google překladačem :DDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxy Roxy | Web | 4. března 2017 v 11:07 | Reagovat

To sem příště radši dej normálně v angličtině, takhle přes google překladač se to nedá pomalu číst. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama